Ultra Slim – Schudnij raz na zawsze

Ultra Slim to suplement, który ułatwi ci dążenie do wymarzonej, szczupłej sylwetki. Tabletki mają skład, dzięki któremu odchudzanie jest jeszcze szybsze. Składniki zawarte w Ultra Slim wspomagają proces trawienia oraz przyspieszają spalanie tkanki tłuszczowej. Idealnym uzupełnieniem działania suplementu jest intensywny trening, w którym pomagają wytrwać. Suplement diety jest często polecany przez trenerów osobistych na siłowniach, ponieważ jeśli się chce jednocześnie schudnąć i wyrzeźbić piękną i atrakcyjną sylwetkę.

Jaka jest cena Ultra Slim ? Sprawdź

Skład

Suplement Ultra Slim składa się z ekstraktu z gorzkiej pomarańczy, który przyspiesza proces trawienia w organizmie. W składzie możemy także znaleźć ekstrakt z zielonej herbaty, działa on antyoksydacyjne, reguluje trawienie, wpływa pozytywnie na nasze zdrowie oraz wspomaga cały organizm. Preparat posiada także kofeinę, tyrozynę i ekstrakt guarany na pobudzenie energii.

  • Ekstrakt z gorzkiej pomarańczy usuwa szkodliwe przemiany materii, hamuje nadmierny apetyt, przyspiesza metabolizm węglowodanów i tłuszczów, a także zwiększa wykorzystanie kwasów tłuszczowych w przemianach energetycznych.
  • Tyrozyna poprawia wytrzymałość fizyczną co ułatwia nam dobre znoszenie zaplanowanych treningów, zmniejsza apetyt więc rezygnujemy z podjadania, hamuje wchłanianie tłuszczów, niweluje zmęczenie, mamy dzięki temu więcej energii, oraz aktywuje proces pozyskiwania energii z tkanki tłuszczowej.
  • Ekstrakt z zielonej herbaty której sekret tkwi w potężnych pokładach antyoksydantów, które pomagają utracić wagę utrzymując ją w normie oraz znacznie poprawa metabolizm. Termogeneza która skraca czas w jakim ciało spala niechciane kalorie działa dzięki koncentracji polifenoli w herbacie. Pomaga to w utracie zbędnych kilogramów.
  • Piperyna zwiększa wydzielanie soków trawiennych, przez pobudzenie zakończeń nerwowych, dzięki czemu ułatwia i przyspiesza proces trawienia. Badania dowiodły iż piperyna ma wpływ na rozpad komórek tłuszczowych.

Dawkowanie

Preparat Ultra Slim składa się z 120 tabletek, które wystarczą na miesięczną kuracje. Codziennie łykamy po dwie kapsułki w trakcie posiłków, które popijamy dużą ilością wody. Najlepiej pierwsze 2 kapsułki zażyć podczas śniadanie, kolejne 30 minut prze aktywnością fizyczną ( lub podczas kolejnego posiłku ).

Efekty działania

Skład suplementu możliwa pohamowanie apetytu, zwiększenie energii oraz przyspieszenie metabolizmu. W efekcie pozwala sporo schudnąć oraz cieszyć się nową sylwetką bez obaw o efekt jojo. Ultra Slim to pokłady energii oraz szczuplejsza sylwetka bez efektów ubocznych. Ten suplement jest polecany przez trenerów, instruktorów fitness, oraz lekarzy z całego świata, ponieważ posiada znakomicie dobrane i wyselekcjonowane, przebadane składniki. Wspomagają w utracie wagi a także mają wpływ na stan psychiczny. Regularne jego zażywanie widocznie wzmacnia ciało i poprawia jego jędrność, bez niepotrzebnego głodzenia.

Zamawiaj tylko na stronie producenta.