Suplementy Diety

Wszystko na temat odżywek i suplementów diety

Suplementy na siłownie

Somatodrol – suplement diety na masę mięśniową

Somatodrol – suplement diety na masę mięśniową

Somatodrol opakowanie.

Somatodrol jest suplementem diety wspomagający powiększyć masę mięśniową. Głównym składnikiem Somatodrolu to specjalna formuła GRTH Factor opracowana przez najlepszej klasy specjalistów. Jej receptura to składniki połączone w unikalnych proporcjach gwarantujących oczekiwane rezultaty. To te właśnie składniki są sercem Somatodrolu, odpowiadają za zwiększenie w naszym organizmie produkcji testosteronu i HGH, przyspieszają wzrost mięśni, zregenerowanie ciała po wysiłku fizycznym oraz daje energię potrzebna do następnego treningu. Zmniejsza ryzyko występowania tzw. zakwasów czyli nie dotlenienie mięśni wskutek czego w mięśniach gromadzi się kwas mlekowy.  Dodatkowymi składnikami suplementu diety są m.in. pieprz Cayenne, guarana i witamina B12 odpowiedzialna za produkcje czerwonych ciałek we krwi.

Jaka jest cena Somatodrolu ? Sprawdź

Skład

 • Guarana , Arginina , Witamina B12 , Beta Alanina – te składniki sprawiają po wysiłku błyskawiczną regeneracje mięśni, wzrost siły bez ryzyka występowania skurczów i napięcia mięśniowego, wzrasta też produkcja poziomu testosteronu we krwi o 30% oraz  zwiększa się ochota na seks.
 • GRTH Factor – ten składnik zwiększa poziom hormonu wzrostu HGH w we krwi nawet o 26%. Hamuje niepożądane działanie somatostatyny hormonu blokującego produkcję HGH, zwiększa też wydolność organizmu wiec znacznie redukując zmęczenie.

Dawkowanie

Dzienna dawka to jedna do dwóch kapsułek. Aby ułatwić wchłanianie substancji czynnych należy spożywać je na czczo. Popijać dużą ilością wody. Przekraczanie maksymalnej dawki jest nie wskazane przez producenta. W razie wystąpienia reakcji przedawkowania organizmu albo rekcji alergicznych,  skonsultuj się z lekarzem.

Efekty Działania

Efekty działania Somatodrolu.

Efekt działania zależy od stosowanego cyklu treningowego oraz predyspozycji genetycznej organizmu. Przeprowadzone badanie ukazuje, że Somatodrol skraca czas o 50%, w jakim zauważymy efekty ćwiczeń. Uczestnicy badania, którzy testowali suplement diety przed wprowadzeniem go na sprzedaż, ćwicząc regularnie, przez okres 3 miesięcy zauważyły wzrost masy mięśniowej od 8 do 14 kilogramów. Są to najlepsze wyniki w stosunku do innych suplementów diety tego rodzaju.

Zamawiaj tylko na stronie producenta.

7 Comments

 1. Adam11

  Krótko – odżywka godna polecenia, działa 100% naprawdę doskonale.

 2. Albert k.

  Jak pierwszy raz przeczytałem opis produktu to pomyślałem ze to znowu oszuści ale jak zacząłem przeglądać inne fora i czytać opinie zdecydowałem wypróbować. Teraz jestem w 100% zadowolony z działania. Polecam!!!

 3. Siłacz

  Wszystkim którzy pragną szybkiego przyrostu masy mięśniowej polecam. Efekty sa juz po kilku dniach, naprawdę szybko, ale najważniejsze suplement nie jest szkodliwy dla organizmu.

 4. Koksu22

  Wszystkim polecam odżywkę którzy mają problem z rozbudową mięśni. Lepszej jeszcze nie znalazłem.

 5. Bartex

  Ta odżywka jest porostu najlepsza. Polecam gorąco!!!

 6. JulianBoski

  Mogę polecić z czustym sumieniem ten preparat. On nie tylko kształtuje naszą muskulature ale tez wytrzymałość organizmu.

 7. Anonimowy

  Daje 5/5 ponieważ jest najlepszy

Dodaj komentarz

Theme by Anders Norén

%d bloggers like this: