Suplementy Diety

Wszystko na temat odżywek i suplementów diety

Suplementy na siłownie

Metadrol odżywka na masę mięśniową.

Metadrol odżywka na masę mięśniową. Stosowana przez kulturystów.

Metadrol opakowanie.

Metadrol jest odżywką popularna wśród kulturystów jej główny cel to zwiększenie przyrostu masy mięśniowej. Ogólnie znany jako suplement diety. Redukuje zakwasy mięśniowe przez usunięcie kwasu mlekowego z mięśni, który powoduje te dolegliwości. Suplement diety jest przeznaczony do stosowania podczas treningów, by zwiększyć dotychczasowe wyniki i jednocześnie zapewnić spalanie tkanki tłuszczowej. Jest skierowany do doświadczonych sportowców jak i do mężczyzn i kobiet, którzy ćwiczą regularnie.

Metadrol został stworzony i opracowany przez doświadczonych lekarzy w laboratorium. Jest to najlepsza mieszanka wielu wartościowych składników odżywczych ale tak ze chemicznych związków odpowiedzialnych za wyeliminowanie kwasu mlekowego w tkance mięśniowej.

Jaka jest cena Metadrolu ? Sprawdź

Skład

Jest to nowoczesna formuła składników, które pozwalają w szybkim czasie spalić tkanka tłuszczową jednocześnie zwiększając tkankę mięśniowa i wytrzymałość organizmu. Ma tez składniki uśmierzające ból, który jest spowodowany przez kwas mlekowy znajdujący się w mięśniach po intensywnym treningu.

Dawkowanie

W każdy dzień przyjmować dwie kapsułki Metadrolu w różnych odstępach czasu. Stosować zawsze po posiłku, popijając duża ilością wody. W dniach bez treningowych przyjmować w godzinach popołudniowych. Dawki należy zwiększać w zależności od tolerancji organizmu i intensywności treningów. Gdy wystąpią skutki uboczne należny zmniejszyć dawkę i skonsultować się z lekarzem. Dla początkujących są  to dwie kapsułki przyjmowane dziennie. A dla zaawansowanych jest to maksymalnie sześć kapsułek w ciągu dnia przy intensywnym wysiłku. Przekraczanie maksymalnej dawki jest nie wskazane przez producenta.

Efekty Działania

Efekty działania Metadrolu.Efekt działania zależy od częstotliwości uczęszczania na treningi. Zauważalne efekty najczęściej są w tym samym dniu co rozpoczęcie kuracji. Zwiększenie tkanki mięśniowej jest zauważalny po upływie dwóch, trzech tygodni. A pierwsze efekty po pierwszym treningu. Dużym plusem suplementu diety jest szybkie usuwanie kwasu mlekowego z tkanki mięśniowej. Jest to idealny produkt jeśli chcemy osiągnąć duży efekt w krótkim czasie. Przekonaj się sam i ocen działanie metadrolu.

Zamawiaj tylko na stronie producenta.

8 Comments

 1. Igor

  Ten supl jest extra. Brak skutków ubocznych a efekty działania sa powalające.

 2. Lechu22

  Wytrzymałość i siła to co zyskałem po stosowaniu tego suplementu diety.

 3. Kondzio

  Metadrol ogólnie polecam. U mnie i kolegi działa. Ale nie kupujecie go na allegro sprzedają tam podróbki. Kupujcie tylko u producenta.

 4. Hubert D.

  To suplement o silnym dzialaniu z dużymi efektami – polecam

 5. Maslany

  Naaaajleepszyyy!!!

 6. Olekx

  Jest moim nr 1 z suplementów na siłkę!!

 7. Dean

  Zbudowałem siłownię w piwnicy. Kupilem metadrol i po 4 tygodniach jestem zadowolony z silowni i z suplementu.

 8. Deryl

  Zamowone teraz tylko czekać na przesyłkę.

Dodaj komentarz

Theme by Anders Norén

%d bloggers like this: