Suplementy Diety

Wszystko na temat odżywek i suplementów diety

Suplementy na siłownie

GH Balance – hormon wzrostu w postaci kapsułek

GH Balance – hormon wzrostu w postaci kapsułek

GH Balance opakowanie.Gh Balance jest to hormon wzrostu w postaci kapsułek. Dotychczasowo bardzo małych ilościach i wysokiej cenie, produkt dostępny na rynku zachodnim powodował brak zainteresowania naszych sportowców. Wzrost tkanki mięśniowej jest zaletą główną Gh Balace, ale nie tylko powoduje tez wzrost siły, wytrzymałości oraz spalanie tkanki tłuszczowej i odczuwalne efekty odmłodzenia ciała.  Suplement diety zawiera somatotropinę która jest wytwarzana przez przesadkę mózgową, a przy wytwarzaniu wykorzystuje somatomedyn zwany też pod inną nazwą insulino podobnymi czynnikami wzrostu IGF-1 oraz IGF-2, które występują naturalnie w wątrobie i innych tkankach organizmu.

Jaka jest cena GH Balance ? Sprawdź

Skład

 • GHFactor-7 ™ – ten składnik opracowany na bazie męskiego hormonu wzrostu zawarty w produkcie zwiększa przyrost masy mięśniowej i siły, ale też wzmacnia stawy i mięśnie. Błyskawicznie spala tkankę tłuszczowa a to dzięki dobranej odpowiednio kompozycji oraz odmładza nasz organizm.
 • Tribulus Terrestris – ten składnik zwiększa i pomaga w przyroście masy mięśniowej a także u mężczyzn wpływa na wzrost poziomu libido.
 • Kofeina – ten składnik zwiększa wytrwałość podczas treningów. Wpływa pozytywnie na spalanie tkanki tłuszczowej w organizmie.

Dawkowanie

Suplement diety GH Balance najlepiej jest spożywać po jednej kapsułce dwa razy dziennie na czczo. Czyli spożywać jedną kapsułkę rano, a drugą wieczorem. Przekroczenie maksymalnej dawki jest nie wskazane przez producenta. W razie wystąpienia reakcji przedawkowania organizmu albo rekcji alergicznych,  skonsultuj się z lekarzem.

Efekty Działania

Efekty działania GH Balance.Pierwsze efekty stosowania GH Balance można już zaobserwować po upłynięciu tygodnia, ale aby w pełni zadowalać się wynikami potrzebujemy miesiąca stosowania suplementu diety. Efekty są uzależnione też od indywidualnych różnic w metabolizmie organizmu, czas stosowania dla różnych osób możne być różny do osiągnięcia optymalnych rezultatów. Do osiągnięcia najlepszych skutków stosowania suplementu diety potrzebny jest nam regularny trening. GH Balance poprawia tez wydolność organizmu, co przekłada się na dłużne i intensywniejsze treningi.

Zamawiaj tylko na stronie producenta.

7 Comments

 1. xyz

  Od 2 miechów biore GH Balance, i zamowilem zapas bo zamierzam kontynuować, dziala jak sie spodziewałem. Iść na siłkę teraz to świetna sprawa.

 2. Dawidox

  Czy to naprawdę działa? Czytam w internecie o tym jest duzo opini dobrych o tym.

  • Grzes20

   Tak działa ale trzeba przyjmować reguralnie i chodzić na siłkę bez tego to nie ma za wielkich efektów.

 3. Patrik

  3 kg w półtora tygodnia tłuszczu spala sie jak szalony…

 4. Lukasz

  Zamówione 🙂

 5. Mat26

  Jaka jest cena produktu??

  • Adaaam

   U góry masz link do producenta tam znajdziesz cene. Wysztko zależy jaką wezmiesz wysyłkę :p

Dodaj komentarz

Theme by Anders Norén

%d bloggers like this: